Tidigt 1900-tal, senare bemålning, repor samt märken på skiva, diam. 64, höjd 75 cm
350 SEK | 2015-03-01 10:53 |
300 SEK | 2015-02-28 15:42 |
200 SEK | 2015-02-23 22:43 |
50 SEK | Startpris |