2 st, teak samt bok, smärre slitage, mindre fanerskada
500 SEK | 2015-03-01 19:45 |
450 SEK | 2015-02-27 21:28 |
350 SEK | 2015-03-01 11:15 |
200 SEK | 2015-02-27 21:11 |
75 SEK | 2015-02-27 17:09 |
50 SEK | Startpris |