1940-tal, fanerad masurbjörk, smärre slitage, 45 x 32, höjd 55 cm
600 SEK | 2015-03-01 15:53 |
500 SEK | 2015-03-01 11:10 |
125 SEK | 2015-03-01 11:00 |
100 SEK | 2015-03-01 10:49 |
50 SEK | Startpris |