1900-tal, fyra låsbara utdragslådor, dörrar med bakomliggande hyllplan, smärre bruksslitage, 127 x 52, höjd 97 cm
1 300 SEK | 2015-03-08 16:45 |
1 200 SEK | 2015-03-08 18:53 |
900 SEK | 2015-03-01 22:13 |
600 SEK | 2015-03-06 16:50 |
300 SEK | 2015-03-01 22:45 |
75 SEK | 2015-02-27 18:02 |
50 SEK | 2015-02-27 02:31 |
50 SEK | Startpris |