Dux, 1970-tal, läder samt canvas med stomme av bok, mindre lagning
2 400 SEK | 2015-03-08 19:18 |
2 200 SEK | 2015-03-08 19:18 |
1 800 SEK | 2015-03-08 19:18 |
1 200 SEK | 2015-03-08 06:12 |
1 000 SEK | 2015-03-03 02:11 |
500 SEK | 2015-03-02 08:27 |
50 SEK | Startpris |