4 st, bruksslitage varav nagg på ett utav dem. Höjd 15 cm.
100 SEK | 2015-03-15 19:40 |
75 SEK | 2015-03-15 19:40 |
50 SEK | 2015-03-13 17:43 |
50 SEK | Startpris |