Nesto, 1960/70-tal, smärre bruksslitage, smutsfläckar
700 SEK | 2015-03-15 19:00 |
600 SEK | 2015-03-15 16:34 |
400 SEK | 2015-03-06 18:04 |
50 SEK | 2015-03-05 11:23 |
50 SEK | Startpris |