60-70-tal, metall, böjbar arm. Bruksslitage.
250 SEK | 2015-03-15 19:54 |
200 SEK | 2015-03-15 11:42 |
175 SEK | 2015-03-14 18:04 |
75 SEK | 2015-03-11 17:55 |
50 SEK | Startpris |