3 st, teak, smärre bruksslitage, ngn mindre fanerskada
600 SEK | 2015-03-15 19:12 |
500 SEK | 2015-03-15 19:12 |
400 SEK | 2015-03-15 19:11 |
200 SEK | 2015-03-15 16:06 |
50 SEK | Startpris |