Mässing, 1950/60-tal, smärre bruksslitage
400 SEK | 2015-03-15 19:01 |
350 SEK | 2015-03-14 17:48 |
300 SEK | 2015-03-14 13:39 |
75 SEK | 2015-03-09 08:58 |
50 SEK | 2015-03-04 07:59 |
50 SEK | Startpris |