"Bord på burk", 1960-tal. Kopparben, skiva i teak och knoppar av björk. Bruksslitage. Höjd 45, diam. 40 cm.
800 SEK | 2015-03-22 19:00 |
700 SEK | 2015-03-22 19:00 |
600 SEK | 2015-03-22 18:21 |
500 SEK | 2015-03-14 18:07 |
500 SEK | 2015-03-22 18:16 |
250 SEK | 2015-03-21 08:06 |
50 SEK | Startpris |