1930/1940-tal. Kåpa i beigelackerad metall. Bruksslitage. Höjd ca 30 cm.
600 SEK | 2015-03-22 19:41 |
500 SEK | 2015-03-22 19:40 |
450 SEK | 2015-03-22 19:40 |
400 SEK | 2015-03-17 10:19 |
400 SEK | 2015-03-22 13:32 |
300 SEK | 2015-03-21 20:21 |
200 SEK | 2015-03-16 17:25 |
50 SEK | Startpris |