Allmoge, tidigt 1900-tal, delvis bemålad, slitage, saknar utdragslåda, diam. 100 cm
1 100 SEK | 2015-03-22 18:35 |
1 000 SEK | 2015-03-20 14:43 |
500 SEK | 2015-03-21 20:22 |
50 SEK | 2015-03-18 11:48 |
50 SEK | Startpris |