Tidigt 1900-tal, bruksslitage, längd 50 cm.
250 SEK | 2015-03-22 19:41 |
200 SEK | 2015-03-19 15:09 |
50 SEK | 2015-03-14 19:46 |
50 SEK | Startpris |