Förgylld brons, sekelskifte 18/1900-tal, fint skick, klockan ej komplett
175 SEK | 2015-03-16 17:56 |
150 SEK | 2015-03-22 19:44 |
100 SEK | 2015-03-21 00:15 |
50 SEK | Startpris |