Tidigt 1900-tal, gravyr i form av blommor mm, signerad "Boda", diam. 20 cm
175 SEK | 2015-03-22 19:06 |
150 SEK | 2015-03-19 20:44 |
150 SEK | 2015-03-22 19:06 |
100 SEK | 2015-03-16 16:49 |
75 SEK | 2015-03-15 20:55 |
50 SEK | Startpris |