CFC i Silkeborg, Danmark 1970-tal, palisander. Bruksslitage. 71*46 cm, höjd 70 cm.
3 000 SEK | 2015-03-21 21:27 |
2 800 SEK | 2015-03-15 20:33 |
600 SEK | 2015-03-14 11:17 |
100 SEK | 2015-03-13 17:14 |
50 SEK | Startpris |