Gustavsberg, studiohandsignerad, spår efter lagning? vid svansen, längd 30 cm
7 000 SEK | 2015-03-21 21:26 |
6 600 SEK | 2015-03-22 19:19 |
5 000 SEK | 2015-03-22 18:28 |
3 800 SEK | 2015-03-22 05:26 |
2 200 SEK | 2015-03-17 10:50 |
500 SEK | 2015-03-16 16:51 |
50 SEK | Startpris |