Tidigt 1900-tal, 2 dörrar med bakomliggande hyllplan i glas, spricka i översta dörrens glas, brukslitage, 68 x 26, höjd 132 cm
450 SEK | 2015-03-22 19:19 |
400 SEK | 2015-03-22 19:19 |
350 SEK | 2015-03-22 16:45 |
150 SEK | 2015-03-17 10:40 |
50 SEK | 2015-03-15 12:34 |
50 SEK | Startpris |