1970-tal, palisander med läderklädsel, etikettmärkt, smärre bruksslitage, ngt torr läder
2 400 SEK | 2015-03-29 19:01 |
2 200 SEK | 2015-03-29 19:01 |
1 900 SEK | 2015-03-29 19:00 |
1 700 SEK | 2015-03-29 19:00 |
1 300 SEK | 2015-03-29 18:50 |
250 SEK | 2015-03-28 22:44 |
75 SEK | 2015-03-24 10:11 |
50 SEK | Startpris |