Slagelse möbelfabrik, Danmark, teak med grön/brun plyschklädsel, smärre slitage, några stolar med lagningar
1 500 SEK | 2015-03-29 18:38 |
1 400 SEK | 2015-03-29 19:27 |
900 SEK | 2015-03-29 11:18 |
450 SEK | 2015-03-28 22:52 |
250 SEK | 2015-03-24 10:20 |
200 SEK | 2015-03-19 21:42 |
200 SEK | 2015-03-19 23:53 |
50 SEK | Startpris |