Ek, slitage, skador, lagningar
1 200 SEK | 2015-03-29 19:10 |
1 100 SEK | 2015-03-29 19:10 |
1 000 SEK | 2015-03-29 18:41 |
900 SEK | 2015-03-28 23:28 |
800 SEK | 2015-03-28 23:15 |
400 SEK | 2015-03-18 11:45 |
75 SEK | 2015-03-21 20:15 |
50 SEK | Startpris |