Tidigt 1900-tal, senare bemålning, smärre slitage, diam. 80, höjd 82 cm
450 SEK | 2015-03-29 19:17 |
400 SEK | 2015-03-29 19:17 |
350 SEK | 2015-03-29 10:41 |
300 SEK | 2015-03-29 09:49 |
50 SEK | Startpris |