Danmark, smärre slitage, mindre repor, 130 x 75, höjd 50 cm
400 SEK | 2015-04-12 18:56 |
350 SEK | 2015-03-29 22:31 |
350 SEK | 2015-04-02 15:35 |
50 SEK | Startpris |