8 + 6 skäppor, några med slitage och skador, bredd 54 cm.
350 SEK | 2015-03-30 12:26 |
300 SEK | 2015-04-12 19:37 |
200 SEK | 2015-03-31 15:18 |
75 SEK | 2015-03-30 23:51 |
50 SEK | Startpris |