Ett par, gjutjärn, 1900-tal, bruksslitage, höjd 39 cm
3 600 SEK | 2015-04-12 18:44 |
3 400 SEK | 2015-04-12 12:36 |
2 800 SEK | 2015-04-12 07:44 |
2 200 SEK | 2015-04-08 19:49 |
2 000 SEK | 2015-04-02 15:49 |
175 SEK | 2015-03-28 17:50 |
150 SEK | 2015-03-28 08:06 |
50 SEK | Startpris |