Stockholm 1900-tal, låsbar, smärre slitage, 53 x 33, höjd 50 cm
300 SEK | 2015-04-09 23:23 |
300 SEK | 2015-04-19 19:03 |
150 SEK | 2015-04-13 20:37 |
50 SEK | Startpris |