Tidigt 1900-tal, smärre slitage, 75 x 45, höjd 52 cm
250 SEK | 2015-04-19 18:21 |
200 SEK | 2015-04-14 19:17 |
75 SEK | 2015-04-12 21:36 |
50 SEK | 2015-04-08 08:52 |
50 SEK | Startpris |