3 hyllplan i mahogny, ej original, smärre slitage, repor, 78 x 80 cm
600 SEK | 2015-04-19 18:49 |
500 SEK | 2015-04-19 16:42 |
200 SEK | 2015-04-19 09:45 |
175 SEK | 2015-04-17 16:35 |
50 SEK | Startpris |