Furu, 1800-tal med senare kompletteringar, sedvanlig bruksslitage, 77 x 45, höjd 180 cm
800 SEK | 2015-04-19 19:07 |
700 SEK | 2015-04-19 19:07 |
500 SEK | 2015-04-19 18:12 |
450 SEK | 2015-04-19 19:06 |
100 SEK | 2015-04-19 18:02 |
50 SEK | Startpris |