Ett par, 1940-tal, björk, smärre bruksslitage, höjd 55 cm
500 SEK | 2015-04-19 19:08 |
450 SEK | 2015-04-19 19:08 |
250 SEK | 2015-04-19 19:08 |
200 SEK | 2015-04-12 19:02 |
150 SEK | 2015-04-19 18:01 |
50 SEK | Startpris |