1800-tal, furu, saknar lås, sedvanlig bruksslitage, längd 72 cm
125 SEK | 2015-04-19 19:12 |
100 SEK | 2015-04-19 19:11 |
75 SEK | 2015-04-19 19:11 |
50 SEK | Startpris |