Rödlackerad metall, smärre bruksslitage, mindre repor, diam 56 cm
125 SEK | 2015-04-26 18:53 |
100 SEK | 2015-04-26 20:07 |
50 SEK | 2015-04-21 20:46 |
50 SEK | Startpris |