Landskapsmotiv, signerad samt daterad "Nelimarkka 1923", 38 x 47 cm
3 200 SEK | 2015-04-26 20:15 |
3 000 SEK | 2015-04-24 16:58 |
2 400 SEK | 2015-04-24 21:18 |
1 500 SEK | 2015-04-24 17:16 |
50 SEK | Startpris |