1800-tal, furu, skiva med slagmärken samt repor, 195 x 83, höjd 74 cm
900 SEK | 2015-04-24 10:00 |
800 SEK | 2015-04-26 18:47 |
500 SEK | 2015-04-21 14:56 |
50 SEK | Startpris |