1950-tal, smärre slitage samt repor, 140 x 100, 2 ilägg 'a 55 cm
2 800 SEK | 2015-04-26 18:55 |
2 600 SEK | 2015-04-26 19:15 |
1 100 SEK | 2015-04-26 12:13 |
900 SEK | 2015-04-26 14:30 |
50 SEK | 2015-04-24 18:22 |
50 SEK | Startpris |