1900-tal, vitlackerad furu, smärre slitage samt färgbortfall, 86 x 50, höjd 110 cm
500 SEK | 2015-04-26 14:51 |
125 SEK | 2015-04-21 09:48 |
75 SEK | 2015-04-19 13:14 |
50 SEK | Startpris |