Mahogny, 1900-tal, överdel med 3 spröjsade glasdörrar med tre bakomliggande hyllplan, underdel med tre utdragslådor samt tre dörrar med bakomliggande hyllplan, smärre slitage, mindre repor, 140 x 175, djup 46 cm
3 400 SEK | 2015-05-03 17:59 |
3 200 SEK | 2015-05-03 19:32 |
2 800 SEK | 2015-05-03 18:33 |
175 SEK | 2015-05-03 17:52 |
100 SEK | 2015-05-03 11:06 |
50 SEK | Startpris |