Njurformad skiva av jakarandafaner, svärtade avsmalnande/snedställda ben med mässingsfötter, smärre slitage samt lacksläpp, längd 86, höjd 52 cm
500 SEK | 2015-05-03 17:12 |
450 SEK | 2015-05-03 13:22 |
400 SEK | 2015-04-30 09:35 |
200 SEK | 2015-04-30 14:12 |
75 SEK | 2015-04-23 09:20 |
50 SEK | 2015-04-22 09:34 |
50 SEK | Startpris |