1800-tal, senare bemålning, bruksslitage
350 SEK | 2015-05-03 19:12 |
300 SEK | 2015-04-28 16:06 |
175 SEK | 2015-05-03 17:45 |
50 SEK | 2015-04-26 20:39 |
50 SEK | Startpris |