Med hallstämpel från Stockholm samt monogramsignerad, förgylld, smärre slitage, undre spegeln utbytt, 175 x 70 cm
14 500 SEK | 2015-05-10 19:00 |
14 000 SEK | 2015-05-10 19:00 |
12 000 SEK | 2015-04-27 22:12 |
3 800 SEK | 2015-05-06 23:00 |
3 400 SEK | 2015-05-04 19:42 |
3 000 SEK | 2015-05-04 11:09 |
2 200 SEK | 2015-05-02 14:26 |
50 SEK | Startpris |