1830-50-tal, tillverkningsdefekter, smärre slitage, längd 19 cm
350 SEK | 2015-05-10 19:34 |
300 SEK | 2015-05-10 19:34 |
250 SEK | 2015-05-06 23:45 |
150 SEK | 2015-05-10 10:42 |
50 SEK | Startpris |