Seto, Japan, 1890-tal, ett par, lagning, höjd 31 cm
600 SEK | 2015-05-10 19:34 |
500 SEK | 2015-05-10 19:34 |
150 SEK | 2015-05-08 21:13 |
150 SEK | 2015-05-09 14:45 |
50 SEK | 2015-04-30 11:51 |
50 SEK | Startpris |