Rörstrand, 25 delar, tallrikar med bruksslitage samt ngn nagg, karott mm fint skick
600 SEK | 2015-05-10 19:42 |
500 SEK | 2015-05-10 17:08 |
300 SEK | 2015-05-07 21:37 |
250 SEK | 2015-05-05 17:35 |
50 SEK | Startpris |