Tidigt 1900-tal, mahogny, smärre slitage, ngt solblekt, 6 st hyllplan, dörrpar med lås, 148 x 30, höjd 152 cm
75 SEK | 2015-05-10 19:49 |
50 SEK | 2015-05-03 08:28 |
50 SEK | Startpris |