"La tranche de potiron", signerad i trycket, numrerad 184/300, 57 x 43 cm
600 SEK | 2015-05-07 13:47 |
500 SEK | 2015-05-10 19:53 |
400 SEK | 2015-05-10 19:53 |
300 SEK | 2015-05-10 19:53 |
200 SEK | 2015-05-07 20:50 |
125 SEK | 2015-05-04 09:50 |
50 SEK | Startpris |