Gjutmassa, 1900-tal, smärre slitage, höjd 25 cm
100 SEK | 2015-05-10 19:13 |
75 SEK | 2015-05-10 19:13 |
50 SEK | 2015-05-05 17:24 |
50 SEK | Startpris |