Finland, Stadsmotiv Helsingfors, signerad samt daterad 1932, 40 x 32 cm
600 SEK | 2015-05-10 19:17 |
500 SEK | 2015-05-10 19:17 |
175 SEK | 2015-05-10 19:16 |
50 SEK | 2015-04-29 19:52 |
50 SEK | Startpris |