"Å Vise", numrerad "55/100" samt monogramsignerad samt daterad "RoH 95", 60 x 35 cm
300 SEK | 2015-05-10 19:19 |
250 SEK | 2015-05-10 10:53 |
100 SEK | 2015-05-08 09:31 |
50 SEK | Startpris |