1800-tal, skiva av lackerad flambjörk, ben delvis svartlackerad björk, diam. 79, höjd 70 cm, smärre bruksslitage
175 SEK | 2015-05-10 18:43 |
150 SEK | 2015-05-08 03:20 |
150 SEK | 2015-05-10 10:44 |
50 SEK | 2015-05-03 21:00 |
50 SEK | Startpris |